1. Wonderful Days

  Wonderful Days Wonderful Days

  Wonderful Days 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    37

 1. Wonderful Days

  Wonderful Days

  İMDb : 8 51 Bölüm

      8   82

  Sene 2142 fazla popülasyon ve lekelilik sebebiyle Dünya'nın çoğunluğu yaşanmaz hale gemiştir. Tek tehlikesiz yer olan ECOBAN isimli kentte insanlar hayatını sürdürmektedir, ancak Ecoban, lekeliliği enerji olarak kullanan Demos Sistemi sayesinde ayakta durmaktadır. Jay, Ecoban'da güvenlik memuru olarak çalışmaktadır ve bir gün Ecoban'ın saklı bilgilerini çalmaya çalışan daha önceki dostu Shua ile karşılaşır. Ecoban'da yaşayan insanlar dışında Marr ırkıda bulunmaktadır ve bu insanlar Ecobanlılar tarafından gaddarca sömürülmektedir. Shua, Marrlıların safında yer alarak daha önceki dostu Jay'e karşın Ecoban'ın gaddar saltanatını yok etmek için elinden geleni yapar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 참 좋은 시절
  •  İlk Yayın Tarihi: 22.02.2014
Background
 • 9.imgsmail.ru
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.