1. Xam’d : Lost Memories 1. Bölüm

  Xam’d : Lost Memories es 1. Bölüm

  es 1. Bölüm 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    74

 1. Xam’d : Lost Memories

  Xam’d : Lost Memories

  İMDb : 6 26 Bölüm

      6   113

  Sentan Adası soğukkanlıları, ortasında kaldıkları Kuzey ve Güney arasındaki savaştan ayrı olarak hayatlarını sürdürmekte ancak isme serinkanlılarından kimileri arasında hala savaşın yaraları izlerini taşımaktadır. Adada hoşlanılan bir hekimin oğlu olan Akiyuki'nin, dostları Haru ve Furuichi ile beraber güvenlik hakimiyetinden geçerek bindikleri mektep otobüsünde yaşanan bir patlama sonrasında yaşamında geri dönülemez metamorfozlar yaşanacaktır. Patlamanın neticeyi ortaya çıkan bir ışığın Akiyuki'nin koluna girmesi, kendisini Xam'd sınan beyaz bir varlığa dönüşmüş bulması ve sırlı posta vasıtayı Zanbani'den gelerek O'na "Hayatak isteyip istemediğini" soran Nakiami'nin desteği ile daha önceki haline dönebilmesi gibi vakalar süratle birbirini takip edecek; bu esnada yeni bir gayretin ve arayışın yolculuğu da başlamış olacaktır...
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: 亡念のザムド
  •  İlk Yayın Tarihi: 24.09.2008
  •  Bölüm Süresi: 25 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.xamd.jp/
Background
 • Mail.ru(Kota Dostu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.