1. Yakumo Tatsu 2. Bölüm

  Yakumo Tatsu OVA 2. Bölüm Final

  OVA 2. Bölüm Final 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    125

 1. Yakumo Tatsu

  Yakumo Tatsu

  2 Bölüm

      130

  Kitano, tiyarosu için yazmakta olduğu oyunun analizlerini yapmak için Ifuyamura isminde bir kasabaya, daha önceki Izumo kabilesini araştırmak için yolculuk yapacaktır. Onunla birlikte kız dostu, Takeo Nanachi ve Ema da, bu yolculuğa katılır. Takeo, babasının isteği üzerine, büyük babasından yadigar kalan daha önceki bir kılıcı da temizletme seranomisi için yanına alır. Ifuyamura'ya vardıklarında "Chigaishi" tapınağında "Kannagi" şenliğinin ilk günü olduğunu farkederler. Ancak yanlarında kalacakları Fuzuchi ailesine ayıp olmaması için Takeo ve Ema, şenliğe gidip fotoğraf alacak, Kitano ve sevgilisi de, Fuzuchi ailesinin yanına gideceklerdir. Takeo, şenlikte, dans eden rahibeden ve dansı esnasında gördüklerinden etkilenir. Şenliğin ardından Fuzuchi ailesinin evine gelen Takeo ve Ema, şenlikte gördükleri rahibenin gerçeğinde Fuzuchi ailesinin oğlu, Kuraki Fuzuchi olduğunu bilirler. Her 49 senede bir "Kannagi" şenliğinde düzenenlenen özel bir seronomi vardır. Bu seronomi ile Kuraki, babasının yerini alıp Fuzuchi ailesinin yeni reisi olacaktır. Takeo, burada hiç öğrenmediği, enteresan bir becerisini keşfeder; ruhları görmek. Çok eforlu psişik eforlara sahip olan Kuraki için gayet natürel olsa da Takeo bu hadiseden korkar. Kuraki, Takeo'ya ruhlardan ve "Nen"den bahseder. Takeo'ya da dostlarını da alıp bir an evvel gitmesini söyler. Ancak Takeo ve dostları konuta giderken araba bozulur ve Takeo, takviye çağırmak için için geri döner. Ancak geri döndüğünde görmemesi gereken bir merasime tanık olur.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: 八雲立つ
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.10.1997
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.