1. Yeu Woo Bi Yobi

  Yeu Woo Bi-Yobi Yeu Woo Bi- Yobi

  Yeu Woo Bi- Yobi 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    43

 1. Yeu Woo Bi Yobi

  Yeu Woo Bi Yobi

  1 Bölüm

    71

  Yobi, mitolojide bahsi geçen dokuz kuyruklu tilkilerin soyundan kazanç. Söylentiye göre biçimden şekle girebilen ve ruh çalabilen tilkiler, bin yaşına kadar yaşayabiliyor. Yobi ise yalnızca beş kuyruklu ve 100 yaşında, başka bir deyişle insan terminolojisinde 10 yaşında bir kız çocuğu gibi. Ailesi tarafından terk edilen Yobi, seneler evvel yaşadığı dağlarda gemileri arıza yapınca mahsur kalan bir grup uzaylı ile beraber yaşıyor. Gemilerini tamir etmeye çalışan uzaylılardan biri, zafersiz bir sınama uçuşunun ardından, köydeki yatılı mektebin talebeleri tarafından bulunur ve evcil hayvan hedefine alıkonulur. Yobi onu kurtarmak için kız çocuğu kılığına girer ve mektebe talebe olarak başlar. Ancak kısa vakitte öbür talebelerle dost olmak ve bir oğlanla flörtleşmek gibi tecrübeler çok güzeline gitmeye başlar. Oysa ki Yobi’nin daimi insan olabilmesi ancak başka bir insanın ruhunu çaldığı zaman muhtemeldir.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
 • 9.imgsmail.ru
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.