1. Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love 4. Bölüm

  Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love 4. Bölüm

  4. Bölüm 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    80

 1. Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love

  Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love

  4 Bölüm

      92

  Dünya bayram etsin, kıtalardaki insanlar neşelensin; diye emretti Yaradan. Çevresini bulutlar ve karanlık çevrelemişti: doğruluk ve yargı, tahtının yerleşim yeriydi. Bir alev yürürdü adımlarının önünden ve etraftaki düşmanlarını küle çevirirdi. Yıldırımları dünyayı aydınlatırdı: Dünya anımsıyordu, titriyordu. Dağlar Yaradan’nın önünde, tüm dünyanın Yaradan’sının önünde mum gibi erirdi. Cennet onun samimiliğini müjdelemişti ve tüm insanlar şatafatını görmüştü. Seneler evvel, insanlar aya yerleşmeye başladı ve orada Ay Kraliyeti’nı kurdu. Fakat dünyayla bağları yavaş yavaş inceldi ve asırlar evvel yapılmış ir savaştan dolayı tamamen koptu. İki ırk arasında ticaret kesildi ve erişime yasak konuldu. Aralarındaki tek irtibat Mitsurugasaki Merkez Kenti’nde bulunabilirdi. Fakat bir gün, Ay Kraliyeti’nın prensesi Feena Fam Earthlight, dünyaya “okumaya” sevk edildi. Asagiri Tatsuya’nın evinde kalacaktı. Dünyadaki ananeleri ve hayat stilini bilme vazifeyi de burada başlıyordu.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: 夜明け前より瑠璃色な -Crescent Love-
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.10.2006
  •  Bölüm Süresi: 23 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.tbs.co.jp/yoakena/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.