1. Yoake Tsugeru Lu no Uta

  Yoake Tsugeru Lu no Uta Yoake Tsugeru Lu no Uta Movie

  Yoake Tsugeru Lu no Uta Movie 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    60

 1. Yoake Tsugeru Lu no Uta

  Yoake Tsugeru Lu no Uta

  1 Bölüm

    96

  Kai, bir balıkçı kasabası olan Hinashi'de, güneş şemsiyesi üretimcisi babası ve dedesiyle yaşayan bir ortaokul talebesidir. Evvelden Tokyo'da yaşayan Kai, anne-babasının boşanmasıyla ailesinin kasabasına dönmek zorunda kalır. Ailesine karşı olan hislerini söyleyememektedir ve mektep yaşamı da son derece yalnız geçmektedir. Tek cümbüşü yazdığı şarkıları internete yüklemektir. rnBir gün sınıf dostları Kunio ve Yuuho, onu müzik grupları SEIRÈN'e davet ederler. Kai kabul eder ve çalışma alanları olan Merfolk Adası'na giderler. Merfolk'ta şahane sesi ve suçsuz dans edişi olan denizkızı Lu ile tanışırlar. Kai onunla süre geçirdikçe hislerini anlatabilir vaziyete gelmeye başlar.rnAncak daha önceki devirlerden beri Hinashililer denizkızlarının hastalık getirdiğine inanırlar. Lu'yla kasabalının arasını bozacak bir hadise yaşanır ve bu surattan kasaba risk altına girer. Acaba Kai'nin vicdandan bağırışları kasabayı kurtarabilecek mi?
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.