1. Youjuu Toshi

  Youjuu Toshi Youjuu Toshi

  Youjuu Toshi 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    77

 1. Youjuu Toshi

  Youjuu Toshi

  1 Bölüm

    134

  İnsanların dünyası ve çok az bireyin haberdar olduğu iblislerin dünyası Black World arasında surat senelerdir korunan bir sulh antlaşması vardır. Birkaç bin senede bir yenilenen bu sulh uyuşmasının, yine görüşülmesinin süreyi gelmiştir. Ancak, Black World'den Radicals ismi verilen bir teşkilat, bu uyuşmanın yenilenmemesi için herşeyi yapmaya kararlıdırlar. Black Guard'ın iki casusu görüşmeler esnasında mesele olmaması için görevlendirilir. Dünyadan; Taki, Black World'den; Makie beraber, Giuseppi Mayart'ı öldürüp sulhun bozulmasını isteyen Radicals teşkilatını, durdurmak zorundadırlar. Anime, oldukça fazla vahşet ve erotizm öğeleri kapsadığından dolayı, ufak yaştakilerin izlemesi mahzurludur.
  •  Durum: Final Yapmış
Background
 • 9.imgsmail.ru
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.