1. Yumedamaya Kidan

  Yumedamaya Kidan Yumedamaya Kidan

  Yumedamaya Kidan 720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    30

 1. Yumedamaya Kidan

  Yumedamaya Kidan

  İMDb : 7.4 1 Bölüm

    7.4   49

  Naho beşinci sınıfa giden genç bir kızdır. Annesi, erkek kardeşi Jun'u doğurduktan sonra ölmüştür. Bunun üzerine Naho, Jun'a hem bir abla hem de bir anne olarak bakmayı öğrenir. Naho'nun doğumgününde babası bütün gün dışarıda olacağını ve eve bir bebek bakıcısının geleceğini söyler. Öte yandan Naho, arkadaşlarıyla buluşmak için sözleşir ve Helper-san yani bebek bakıcısını bekler bir yandan. Bu sırada Jun'a yemek yedirirken Jun'la kavga ederler ve Jun ağlamaya başlar. Tam o sırada Helper-san sandığı, ama aslında Rüya Küresi Satıcısı ile tanışır. Satıcı ona üç farklı rüya küresi gösterir ve birini seçmesini ister. Naho bu rüya kürelerinin her birinde şimdikinden daha mutlu olabileceği rüyalar görür. Naho'nun istediği hayat bu üç kürede saklıdır veya yaşamaya devam ettiği hayatta kalmalıdır. Naho'nun bu seçimi oldukça zor olacaktır.
  •  Durum: Final Yapmış
Background
 • 9.imgsmail.ru
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.