Chobits izle
Chobits
İncele
Chobits
Bilgisayarlar insan gibi görünmeye başladığında, aşk aynı kalabilir mi?Hideki Motosuwa, üniversiteye girmek için çok çalışan genç bir ülke çocuğudur. Zayıf bir geçmişten gelmekle birlikte, en yeni moda: Persocoms, tıpkı insanlara benzeyen kişisel bilgisayarlar hariç, masrafları karşılayamaz. Bir akşam eve yürürken terk edilmiş bir Persocom bulur. Evini aldıktan ve onu aktive etmeyi başardıktan sonra, sonunda tek adı olan “Chii” diyebileceği için kusurlu görünüyor. Bununla birlikte, diğer Persocom'ların aksine, Chii sabit diskine bilgi indiremez, bu nedenle Hideki ona aynı zamanda üniversite giriş sınavlarına çalışırken dünyayı eski moda bir şekilde öğretmeye karar verir.Hideki, arkadaşlarıyla birlikte, gerçek insan duyguları ve düşünceleri olan ve sahiplerine sevilen özel birimler hakkında bir şehir efsanesi olan "Chobit" olabilecek Chii'nin gizemini çözmeye çalışıyor. Fakat bir Persocom ve bir insan arasında romantizm gelişebilir mi?
  • 2002
  • 24
  • IMDb 7.4
  • 133
  • 0
Chobits
İncele
Chobits
Yakın gelecekte, şahsi bilgisayarlar insan şeklinde olan Persocon’a gelişmiş ve insanlarla beraber yaşamaya başlamışlardır. Hideki Motosuwa, kasabasından Tokyo'ya gelmiş ve üniversiteye girmeye çalışmaktadır. Hideki de, Persocon istemektedir ama Persocon alamıyordur, zira alacak parası yoktur. Bir gün, kendi ideal Persocon'un hayali kurarken alt bakar ve çöpte uyuyan bir Persocon görür ilk başta onu atanmış biri varsayır ve fobi içinde çığlık atar. Uğrunu iyi kullanır ve yırtık pırtık giysiler içinde olan ve hala kendinde olmayan Persocon’u kapar ve evine götürür oldukça ağırdır. Ne yazık ki konuta giderken, saklı bir ayrılmadan minik bir disket düşer yere ama Hideki bunu fark etmez. Konutta, saatler sonra Hideki, Persoconu etkin hale getirmeyi sınamaktan nerdeyse bırakmıştır. Dediği gibi: nerdeyse üstünde basılacak her yere bastım.. nerden açılıyor olabilir?!. Sonra bakışları alt doğru kaymaya başlar ve +öksürerek+ elini Persoconun kasığına uzatır. Hideki azıcık çekinir ve persoconun elini alır ve oraya basar. Birden, persocon canlanır. Hideki’yi sıkıca yakalar ve gözlerinin içine bakarak Chii der.Hideki oldukça utanır ve görüntü solar..
  • 2002
  • 25
  • IMDb 7.4
  • 50
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.