Kore dizileri izle
The Spies Who Loved Me
İncele
The Spies Who Loved Me
Kang Ah Reum, iki kez evli bir gelinlik tasarımcısıdır. İki kocası pek çok sır barındırır ve Ah Reum bunların içinde kaybolur. Jun Ji Hoon, seyahat yazarı kılığına girse de aslında Interpol için gizli bir ajandır. Gizli ajan olarak işi, Jun Ji Hoon'un kendisini finansal olarak desteklemesinin bir yoludur. Şu anda boşandı. Kang Ah ile evliydiReum, ancak Kang Ah Reum casus olarak gizli hayatını öğrenmeden boşandılar. Kang Ah Reum artık gelinlik tasarımcısı olarak çalışıyor. Boşandıktan sonra Derek Hyun ile tanıştı ve sonunda evlendiler. Şu anki kocası diplomatik bir memur olarak çalışıyor ve nazik ve sıcak görünüyor. Sırrı, aslında soğukkanlı bir endüstriyel casus olmasıdır. Derek Hyun karısına nazik davranır ama endüstriyel casusluk görevi için her şeyi yapar. Kang Ah Reum'u içtenlikle seviyor ama gerçek benliğini de ondan gizliyor.
 • 2020
 • IMDb 7
 • 1
 • 0
Single & Ready to Mingle 2020 (Kore)
İncele
Single & Ready to Mingle 2020 (Kore)
Bong Joo Yi ve Ji Yeon Seo hayatları boyunca bekar olan en iyi arkadaşlar. Üç adamla bir evi paylaştıklarında işler farklı bir hal alır ve bu da kaotik bir günlük yaşam ve olası bir "ilk aşk" beklentisiyle sonuçlanır.
 • 2020
 • IMDb 8
 • 1
 • 0
General’s Lady 2020 (Çin)
İncele
General’s Lady 2020 (Çin)
Ünlü bir general ve bir aristokratın kızı, kendileri için değerli olanı korurken birlikte bir ömür geçirmek için birbirlerinin ellerini tutarlar. Shen Jin, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak lüks içinde büyüdü. İmparator, görücü usulüyle evlenme kararı aldıktan sonra, sınırları koruyan bir generalle evlenir. Kocası General Chu Xiu Ming'e aşık olmasına rağmen, ilk bakışta zor buluyor.Shen Jin yavaş yavaş şımarık ve haklı tavrından vazgeçer ve hesaba katılması gereken bir güç haline gelir. Alışılmadık yöntemleriyle ordunun birçok sorununu çözer ve onların güvenini ve saygısını kazanmaya gelir. Ancak imparatorluk mahkemelerinde bir sarsıntı oldu ve Chu ordusu hedef haline geldi. Shen Jin, imparator adına casusluk yapma emri alırken Shen Jin'in ebeveynleri iradeleri dışında rehin tutulur. Evli çift mutluluk ve huzuru bulmak için fırtınaları atlatabilir mi?
 • 2020
 • 45
 • 7
 • 0
The Blooms at Ruyi Pavilion 2020 (Çin)
İncele
The Blooms at Ruyi Pavilion 2020 (Çin)
Fu ailesinin ikinci kızı olan Fu Rong, ciddi bir hastalıktan sonra beklenmedik bir şekilde "rüyaları önceden görme" yeteneğine sahipti. Prens Su, Xu Jin ile evleneceğini tahmin etti ve sonunda gömülme kaderini yaşadı. Ancak Xu Jin, rüyaları önceden görme yeteneğine de sahiptir. Xu Jin de aynı trajediyi tahmin etse de, bundan kaçınmak istemiyor, kaderi değiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bu iki kişi tatlı "birbirlerini çerçevelemek" oyununa başlar.
 • 2020
  • 1
  • 0
  Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)
  İncele
  Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)
  Geç Tang Hanedanlığı döneminde, farklı sosyal sınıflardan insanların yaşamları, yan yana yaşamalarına rağmen asla kesişmedi. Li Qing Liu, keskin duygusu ve gelişen ipek ticaretiyle, üst elit kesimin en önde gelen liderlerinden biri olmak için çok çalıştı. Aynı zamanda, Long Ao Yi hızlı zekasını ve azmini kullanarak saflarına tırmanmak için kullanıyordu.Longzhu Klanı. Tamamen farklı hayatlar yaşamalarına rağmen, Qing Liu ve Ao Yi, kendi sınıflarının en güçlü liderlerinden ikisi olarak kendilerine bir isim yapmışlardı. Başkent, Li Qing Liu'nun imrenilen altın ipek giysilerini yapmak için kullanılan değerli altın ipliğin çalındığı haberiyle sarsıldığında, iki dünya aniden çarpışır. Kader tarafından birlikte zorlanan Qing Liu ve Ao Yi, çalınan ipliği kurtarmak için birlikte çalışmak zorundadır. Alt sınıflara karşı birçok önyargısı tarafından engellenen Qing Liu, işçi sınıfına dair yanlış anlamalarının onu ileriye taşımaktan alıkoyduğunu anlamaya başlar. Qing Liu ve Ao Yi, farklılıklarını bir kenara bırakarak birlikte çalışmanın bir yolunu bulur ve vakayı çevreleyen gizemleri yavaşça çözmeye başlar. Ne yazık ki, ne kadar derin kazarlarsa, iş yerinde daha karanlık entrikalar olduğunu fark etmeye başladıkça dünya daha karanlık hale geliyor. Şimdi heybetli bir kötülükle karşı karşıya kalan Qing Liu ve Ao Yi, kendilerini sadece halkları için değil, birbirleri için de savaşırken bulurlar. Qing Liu ve Ao Yi, sınıflar arasındaki çizgi bulanıklaşırken kendilerini yepyeni bir dünyaya adım atarken bulurlar, ancak her şeyin bir bedeli vardır ve şimdi ödemek zorunda kaldıkları şey inanılmaz derecede yüksektir.
  • IMDb 5.0
  • 1
  • 0
  Roy Leh Marnya 2020 (Tayland)
  İncele
  Roy Leh Marnya 2020 (Tayland)
  Pitcha kendinden emin, modern ve giden bir CEO'dur. Ne yazık ki, playboy kocası onun bütünlüğünü paylaşmıyor. Uzun süre iyi ve sadık bir koca olacağını umuyordu. Ancak değişme ihtimalinin düşük olduğunu fark ettiğinde boşanma peşinde koşar. Bu karar, Pitcha'yı avukat Ramin ve çocukluk arkadaşı'na götürür. Ramin, Pitcha'nın boşanmasına yardım ederken ona aşık olur. İle Pitcha başarısız evlilik, o bile hayatında başka aşk dikkate korkuyor. Ve Ramin'in geçmiş ilişkilerinden kendi mücadeleleri var. Öyleyse korku ve belirsizlik arzuyu baltaladığında Ramin ve Pitcha'ya ne olacak?
  • 2020
  • 90
  • 1
  • 0
  Ano ko no Yume wo Mitan Desu 2020 (Japon)
  İncele
  Ano ko no Yume wo Mitan Desu 2020 (Japon)
  Komedyen Yamasato Ryota (Nakano Taiga) bir hikaye hazırlamak için bir kafeye girer. Personel, televizyon çalışanları, yönetici ve yakışıklı bir ofis çalışanıyla orada önemsiz olaylar yaşanır. Küçük şeyler onları rahatsız eder ve Yamasato'nun sıkıntısı sınırlarına ulaşır. Gözlüklerini kaldırır, defterini açar ve defterinde gerçek hayattaki bir aktrisin yer aldığı bir hikaye yazmaya başlar. Yamasato için gerçeklikten kaçmak, yapabileceği bir "rüya zamanı"kötü şeyleri unutun. Bu, Ryota Yamazato'nun en yeni aktrisler ve kahramanlar olarak idollerle fantastik hikayesinin başlangıcı! Kadın kahramanlar ve hikayeleri şöyledir: "Onu Takip Etmek İstiyorum!" Karşı konulamaz liseli kız Nakajo Ayami. Sürekli itiraflarla dolu bir hayat yaşamaktan bıktı ve sadece bir kez reddedilme arzusu var. Bir gün, reddedildiğini söyleyen gizemli bir e-posta alır ... "Ve Sonra Bir Efsane Var" Dünyayı yöneten Demon King'in yok edilmesinden otuz yıl sonra. Aktif görevden emekli olan Işık Şövalyelerinden Yamazato ile klinikte çalışan bir hemşire. İblis Kral'ın dirilişinin haberi gelir ... ve garip olaylarla Yoshine Kyoko kahraman olur. Başrolde "Görünmez Kişi": Nana Mori Bu kitaptan olmayan orijinal bir hikaye. Hikayenin anahtar kelimesi onun "masum bir kahraman" olmasıdır. "Bu Gözyaşlarının Sıcaklığı" Marie Iitoyo, sevdiği adama itiraf edemedi. Evde kararından pişmanlık duyduğu için odasında küçük bir adam belirir ve ona "sıfırlama düğmesi" denen bir şey uzatır. Marie korkuyla düğmeye bastı, ama ... "Fusen Sakızı" Sakurako Ohara, her zaman sakız çiğneyen bir peri. Birden dağ köylülerinin önünde belirir, sakızı şişirir ve açar ... ve dağ köylülerinin kara duygularını kabarık bir gülümsemeyle hafifletme konusunda esrarengiz bir yeteneğe sahiptir ... "Kara kuşak-chan ve Glass-kun "Maika Yamamoto, bir dahi karate kızı. aniden duygularını Yamazato'ya itiraf eder, mendilini ondan alırsa onunla çıkabileceğine dair söz verir. Maika ve Yamazato arasındaki uzun savaş başlıyor ...! "Küçük Okul Savaşları" "Karanlık Dörtlü" olarak bilinen dört çocuk, insanlar hakkında kötü konuşarak iyi vakit geçirmek için bir araya gelir. Futbol kulübünün menajeri Karen Otomo, onlara her zaman eşit davranır. Ondan memnun değiller ve bir şeyler yapma planları var ... Kıskançlığın Diğer Yüzü (Kesin olmayan başlık) Oyuncular: Sei Shiraishi Bu kitaptan olmayan orijinal bir hikaye. Anahtar kelime "Kıskançlık" tır. "Yarın Görüşürüz" Başrolde: Riho Sayashi Bu kitaptan olmayan orijinal bir hikaye. Hikayedeki anahtar kelime "zaman içinde bir buluşma" dır. "Kara Yiyenler" "Kara Yiyenler" insan kalbinden beslenen karanlığı ortadan kaldırarak dünyaya barış getirmiştir. Dünyada özel bir yeteneği olan sadece 9 kişiden biri olan Elaiza Ikeda, insanlara karanlık veren "karanlık doğan" Yama'nın karşısına çıkıyor ..
  • IMDb 5.0
  • 5
  • 0
  Beauty Private Kitchen 2016 (Çin)
  İncele
  Beauty Private Kitchen 2016 (Çin)
  Jiangnan bölgesinde ünlü bir şef olan Song Yu Die, aslında kayıp bir Song Hanedanı prensesiydi. Halk arasında büyüdü ve ticaretini üvey annesinden öğrendi. Tam çocukluk aşkıyla evlenmek üzereyken, bir Song prensi ile bir Jin generali arasındaki savaşa karıştı. İki ülke arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için, ülkesinin düşmanıyla evlenmek için sevgilisini terk etti.
  • 2016
  • 45
  • IMDb 3.4
  • 6
  • 0
  Chef Hua 2020 (Çin)
  İncele
  Chef Hua 2020 (Çin)
  Bir korumaya aşık olan Hua Xiao Mai'yi yemek ve romantizm hakkında bir hikaye anlatır. Hua Xiao Mai, aşçılık sanatlarına olan tutkusuyla küçük başlıyor ve yavaş yavaş yemek işine adım atıyor. Bir koruma ajansına başkanlık eden ve dövüş sanatlarında başarılı olan soğukkanlı Meng Yu Huai ile tanışır. Nitelikleriyle gerçek bir erkeğin tanımıdır. Meng Yu Huai ve Hua Xiao Mai, tatlı bir şekilde aşık olan kavgacı aşıklar olur.
  • 2020
   • 3
   • 0
   Professional Single 2020 (Çin)
   İncele
   Professional Single 2020 (Çin)
   Doğduğundan beri bekar olan Yuan Qian ve Qin Shen, muhtemelen istedikleri için ömür boyu bekar kalacak olan iki kişidir. Bir sanat okulunun arka planında geçen hikaye, sanatsal ideallerini sürdürmek için birçok zorluğun üstesinden gelen öğrencileri takip ediyor. Qin Shen, heykeltıraş olmayı hayal eden bir öğrencidir. Bölümlerinde birinci sınıf öğrencisi, okullarında tanrı düzeyinde bir varoluş gibidir - soğuk,disiplinli ve mükemmeliyetçi. Bununla birlikte, kızlar onun için hiçbir şey ifade etmiyor ve flört etmeyi tamamen zaman kaybı olarak görüyor. Yuan Qian, yan taraftaki sevimli kız görünümündedir ancak dik başlı bir kişiliğe sahiptir. Ağzı açık ve kararlıdır ki, bir şeye karar verdiğinde onu kimse durduramaz. Bununla birlikte, diğer insanların eksikliklerini o kadar çok seçme eğilimindedir ki hiçbir erkek onu etkileyemez
   • 2020
   • 45
   • 3
   • 0
   Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.