Çin ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Çin
Reunion: The Sound of the Providence Sezon 2 2020 (Çin)
İncele
Reunion: The Sound of the Providence Sezon 2 2020 (Çin)
Demir üçgen Wu Xie, Pang Zi ve Zhang Qi Ling, Wu Sansheng'den alışılmadık bir mesaj aldıktan sonra maceralarına yeniden başlar. Wu Xie, Pang Zi ve Zhang Qi Ling, on yıllık bir sözü sona erdirmek için şapkalarını astılar. Maceralarını normal bir yaşam için değiştirdikten sonra, Wu Sansheng'den gelen bir mesaj onları aile ve arkadaşlık uğruna gizemli bir yolculuğa çıkarır.
 • 2020
 • 45
 • IMDb 8
 • 16
 • 0
First Romance 2020 (Çin)
İncele
First Romance 2020 (Çin)
Yıllar önce, Yan Ke ve Xiong Yi Fan okul arkadaşıydı. Ancak gençlik günlerinde, Yan Ke'de aşkını bir sır olarak saklayan ve onu uzaktan seven gizli bir hayranı olduğunu asla öğrenmedi. Şimdi her ikisi için de işler çok farklı ve Yan Ke, kampüsteki en popüler ve sevilen öğrencilerden biri olduğu kolejde. Atılgan, hassas, hitkız öğrenciler arasında ve şaşmaz bir şekilde büyüleyici, aynı zamanda yeni yetişen genç bir piyanist oldu. Bununla birlikte, derinlerde, yerine getirilmediğini ve amaçtan yoksun olduğunu hissediyor. Tuhaf koşullar, yolunu bir kez daha Xiong Yi Fan ile kesiştiğinde, ilk bakışta ona aşık olma sırası ona gelir. Sevgi onlardan kaçmaya devam edecek mi? Ya da Cupid sonunda bu ikiliyi birleştirebilir mi?
 • 2020
  • 13
  • 0
  Dating in the Kitchen 2020 (Çin)
  İncele
  Dating in the Kitchen 2020 (Çin)
  Zijing Hotel'de aşçı yardımcısı olarak çalışan Gu Sheng Nan, hayallerini gerçekleştirme yolunda ilerleyen bir kadındı. İyi konumlanmış, sevdiği bir işte, şef olarak becerilerini geliştirirken, yemekleriyle kendini ifade etmekte özgürdü. Harika bir işe sahip olmasının yanı sıra, otelin baş şefiyle olan gizli ilişkisine mutlu bir şekilde yerleşmişti. İkna ettilerbirlikte güzel bir hayat kurmaya mahkum olan Sheng Nan, erkek arkadaşını hile yaparken yakaladığı gün harap olmuştu. Sanki erkek arkadaşından ayrılmak yeterince kötü değilmiş gibi, Sheng Nan otelin yaklaşan devralımı sayesinde yakında işsiz olabileceğini öğrenir. Daha da kötüsü, talihsiz bir yanlış anlama, onu yakında patronu olacak, keskin dilli CEO'su Lu Jin'in yanlış tarafına götürür. Bir iş dahisi olan Lu Jin, zor kararlar vermekten korkmaz. Zijing Oteli'ni mahkum etmeye hazır olan Lu Jin, mutlu bir kaza sonucu Sheng Nan'ın yemeklerinden birini yoluna sokunca fikrini değiştirir. Sert bir gurme olan Lu Jin, Sheng Nan'ın şef olarak becerisinden etkilenir ve yeteneğini hemen fark eder. Yemek sevgisini paylaşmak, Bu beklenmedik çift, onları hiç beklenmedik bir yere götüren beklenmedik bir bağ kurmaya başlar.
  • 2020
  • IMDb 8
  • 12
  • 0
  High School Big Bang 2020 (Çin)
  İncele
  High School Big Bang 2020 (Çin)
  Acemi bir öğretmenin yardımıyla başarısızlıklarının üstesinden gelen bir grup vahşi genç hakkında bir okul draması
  • 2020
  • 45
  • IMDb 8
  • 15
  • 0
  Marry Me 2020 (Çin)
  İncele
  Marry Me 2020 (Çin)
  Öğretmeninin ölümü için adaleti bulma görevinde olan kör bir müzisyen olan Ju Mu Er'i takip eden bir hikaye. Yolculuğu onu zengin Long Yue ile yüz yüze getirir ve davanın peşindeyken karı koca gibi davranırlar. Sahte ilişkileri, aşık olmaya başladıklarında kısa sürede gerçek olur. Ju Mu Er'in yavaş hayatı yıkıcı bir şekilde durur.öğretmen Shi Bo Yin, haksız bir şekilde ölür. Bunun sonucunda görme yeteneğini de kaybeder ve yanlışlıkla başkentin en zengin adamı olan, sinsi ve kibirli keskin bir dili olan ve parayı kendi hayatı kadar seven Long Yue ile karşılaşır. Ju Mu Er, araştırmalarına dişlerini batırır ve ardışık vakaların Long Yue ile onu bir araya getirmeye devam ettiğini keşfeder. Evli bir adam da topuklarında, onu istemediği bir evliliğe zorlamaya çalışıyor. Ju Mu Er, durumdan kurtulmak için, öğretmeninin katilini bulmaya devam ederken, Long Yue'ye şaşırtıcı bir şekilde kabul ettiği sözleşmeli bir evlilik teklif eder. İkili, zamanla gerçek duygular geliştirmeye başlar. Long ailesini karıştırmamak için Ju Mu Er, ondan boşanacağını umarak yanlış anlaşılmalara neden olmaya ve Long Yue'yi kızdırmaya çalışır. Ancak, Long Yue gerçeği öğrenir ve onunla tekrar evlenir. Soruşturma derinleştikçe vakalar daha kafa karıştırıcı ve şaşırtıcı olmaya başlar. Ju Mu Er neredeyse öldürülüyor ve Long ailesi tehlikeli bir duruma düşüyor. Sonuç olarak, Ju Mu Er ve Long Yue'nin geçici olarak ayrılmaktan ve düşmanlarıyla yüzleşmekten başka seçenekleri yoktur. Gerçek ortaya çıktığında ve her şey yoluna girdiğinde, Long Yue üçüncü ve son kez Ju Mu Er ile evlenir. (Kaynak: Chinesedrama.info ve DramaWiki) Long Yue üçüncü ve son kez Ju Mu Er ile evlenir.
  • 2020
  • IMDb 10
  • 20
  • 1
  The Promise of Chang’An 2020 (Çin)
  İncele
  The Promise of Chang’An 2020 (Çin)
  Hikaye hayali Sheng ülkesinde geçiyor. He Lan Ming Yu, dürüst ve zeki bir genç bayan. Genç yaşlarında, 9. Prens Xiao Cheng Xu'yu tesadüfen tanır. İkisi iyi anlaşır ve yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirir. Ancak kader onlara karşı döner ve Cheng Xu'nun savaş alanında öldüğüne dair yalan haberler yayılırken, Ming Yu, Cheng ile evlenmek zorunda kalır.Xu'nun üçüncü ağabeyi ve hüküm süren kral Xiao Cheng Rui. Cheng Xu, Cheng Rui'nin savaş alanındaki sürekli büyük başarıları sayesinde büyük ve istikrarlı bir ülke kurmasına yardım eder, ancak Cheng Rui, olağanüstü küçük kardeşine karşı kıskançlıkla doludur. Cheng Xu'nun annesinin ölümüyle ilgili gerçek gün ışığına çıktığında, Cheng Xu intikam almak için tahtı gasp etmeye kararlıdır. Ancak Cheng Xu başarılı olmadan önce, Cheng Rui oğlu Xiao Qi Yuan'a tahtın halefi emrini verdikten sonra eski bir hastalıktan öldü. Cheng Xu, büyürken Qi Yuan'a yardım etmek zorunda kalır ve aynı zamanda Ming Yu ile ilişkisini canlandırmaya çalışır. Ancak Qi Yuan, Cheng Xu'nun onu kontrol etmesinden memnun değildir. Amcasının annesiyle bir ilişkisi olduğunu öğrendiğinde, Cheng Xu'ya olan nefreti son derece artar. Ming Yu, oğlunu Cheng Xu ile uzlaştırmak için elinden geleni yapar. (
  • 2020
  • 45
  • IMDb 8
  • 30
  • 0
  Light on Series: Sisyphus 2020 (Çin)
  İncele
  Light on Series: Sisyphus 2020 (Çin)
  Zhang Hai Feng, kızı Duo Duo'nun ölümünden sonra polis memuru olarak görevinden ayrıldı. Ancak bir gün, bir seri cinayet davası, Duo Duo'nun ölümüne yol açan kaza hakkında yeni bulunan kanıtları ortaya çıkarır. Gerçeği öğrenmek için Zhang Hai Feng, seri katili takip etmeye başlar ve bu süreçte onunla birlikte ölür. Uyandığında kendini geçmişte bulur; ölümünden bir gün önce. Duo Duo'yu ölümünden kurtarmak için solucan deliğini kullanmaya karar verir. Sonunda, etrafındaki insanların derin gizli sırlarını ve 20 yıl önce dikilmiş olan komplo ağını çözmeye başlar.
  • 2020
   • 21
   • 0
   Happiness Will Come Knocking Again 2020 (Çin)
   İncele
   Happiness Will Come Knocking Again 2020 (Çin)
   Değerlerini bulmakla ilgili bir hikaye, hedefleri için yorulmadan çalışan ve bu süreçte aşkı bulan bir doktor ve bir polis memurunu anlatıyor. Pek çok sıkıntı yaşayan Huang Zi Li, büyük şehirde yeni bir hayat kurmak için Güneybatı'dan seyahat eder. Fang Yan, işini iyi yapmak isteyen bir kadın polis. İkili, gerçek kıvılcımlar uçuşmaya başlayana kadar her fırsatta kendilerini çatışırken bulurlar.
   • 2020
    • 30
    • 0
    Way Back Into Love 2020 (Çin)
    İncele
    Way Back Into Love 2020 (Çin)
    Bir öğrenci olarak, Lu Jia okuldaki zamanının çoğunu sonunda Xu Jia Xiu'nun dikkatini çektiği günü hayal ederek geçirdi. Yandaki sınıftaki bir öğrenci olan Jia Xiu, Jia'nın bir erkeğin olabileceğini hayal ettiği her şeydi. Ne yazık ki tüm hayalleri gizli, tek taraflı bir aşka dayanıyordu. Jia Xiu, duygularını bir sır olarak sakladığı takdirde ona hiçbir şey olmayacağına karar verdi.umutsuz bir kızın yapabileceği şeyi yapmak için. Cesaretinin her zerresini topladı ve ona bir mektup yazdı. Yandaki sınıftaki sessiz kızla hiç ilgilenmemiş olan Jia'nın mektubu, Jia Xiu'ya bir sürpriz olarak gelir. Önceden Jia'ya karşı hisleri olmayan Jia Xiu, ona herhangi bir cevap veremez. Ancak bu, bir izlenim bırakmadığı anlamına gelmez. Yıllar geçmesine ve mektubun hiçbir zaman gelmemesine rağmen, Jia Xiu bir zamanlar ona karşı duygularını itiraf edecek kadar cesur olan kıza ne olduğunu sık sık merak etmiştir. Jia'nın farklı bir şehirde yıllar geçirdikten sonra kısa süre önce geri döndüğünü bilmiyor. Şimdi memleketinde, kader Jia ve Jia Xiu'yu tekrar bir araya getirmeye kararlı görünüyor. Ama bu sefer işler farklı. Jia, bir zamanlar Jia Xiu'ya karşı duyduğu hisleri anarken, Yıllar önce yarattığı izlenimin yüreğinde beklenmedik bir değişikliğe yol açtığını fark etmeye başlar. Nihayet duygularını kabul edebilen, uzun zamandır unutulmuş bir aşk çiçek açmaya başlayabilir mi?
    • 2020
    • Çin
    • 65
    • 67
    • 0
    To Dear Myself 2020 (Çin)
    İncele
    To Dear Myself 2020 (Çin)
    Üç kız arkadaş - Li Si Yu (Liu Shi Shi), Gu Xiao Ling (Chen Mi Qi) ve Yu Meng (Kan Qing Zi) - yakın bir bağ ve ortak bir hedefe sahiptir: yoğun şehir hayatlarında başarılı olmak. Ancak hayatları çok farklı yollar izledi ve şimdi onlara çok farklı engeller sunuyor. Li Si Yu, parlak bir kariyere sahip, odaklanmış bir kadın.satış temsilcisi Aynı zamanda başarılı bir kariyere sahip bir erkek arkadaşında mükemmel eşiyle tanıştığını düşünüyor. Ancak, aniden işini kaybettiğinde, baskı ilişkilerine zarar vermeye başlar. Bay Doğru'yu savunan Gu Xiao Ling için işler biraz farklı. Güzel ve çekici, arayışında ona yardımcı olmak için her zaman birçok cazibesine güvenmiştir, ancak yaşın artık onun tarafında olmadığını keşfeder… ta ki belirli biriyle tanışana kadar. Bu arada Yun Meng, sessiz bir hayat istiyor. Bir kocası ve ona tapan bir kızı ve mütevazı bir ofis işi var. Ancak kocasının bir ilişkisi olduğunu keşfettiğinde işler beklenmedik bir şekilde değişir. İşinin tehdit altında olduğunu öğrenince işler daha da kötüye gidiyor ve sonra hastalanıyor. Yun Meng yanlışlarını affedebilir mi? Üçlü mutluluğu bulacak mı? Arkadaşlıkları zor zamanlarda ve pürüzsüzlükte onlara yardımcı olabilir mi?
    • 2020
    • Çin
    • IMDb 5.0
    • 51
    • 0
    We Are All Alone 2020 (Çin)
    İncele
    We Are All Alone 2020 (Çin)
    Mo Xiang Wan, şov dünyasının demir iradeli temsilcisi olarak biliniyor ve birçok genç yeteneğin şöhrete yükselmesine yardımcı oldu. On yıl önce, ticaret hukuku alanında uzmanlaşmış başarılı bir avukat olan Mo Bei ile çıktı. Mo Xiang Wan hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken yolları tekrar kesişir. Bununla birlikte, yıldızlığın parıldayan ışıklarının altında gizli tehlikeler yatar. Bu drama, insanların drama yapımının perde arkasında ne kadar sıkı çalıştığını gösterir veBir dramanın başarısı veya başarısızlığı, oyuncuların performanslarından çok daha fazla faktöre nasıl bağlıdır. Boyuna rağmen, kariyerine büyük bir darbe indiren bir kriz yaşar. Mo Xiang Wan, karşılaşmalarıyla sonunda deneyimli oyuncuların yaratıcılığını ve tutkusunu takdir etmeye başlar. Başarıya giden yolu geri alırken kendini bulma sürecinde pek çok şey öğreniyor.
    • 2020
    • 42
    • IMDb 9
    • 36
    • 0
    My Dear Destiny 2020 (Çin)
    İncele
    My Dear Destiny 2020 (Çin)
    Yi zamanında İnsanlar, Kurt kabilesi ve Cadılar Zhangzhou topraklarında tehlikeli bir şekilde birlikte yaşadılar. Cadı kabilesinin ilahi kızı Mi Qi Qi, kabileden efendisi tarafından insan dünyasına gönderilmiş ve ardından kral Lu Ao'nun hareminin savaşına dahil edilmiştir. İkili sonunda üç kabilenin kaosunu yatıştırmak için el ele verdi.
    • 2020
    • 36
    • IMDb 9
    • 95
    • 0
    Midsummer is Full of Love 2020 (Çin)
    İncele
    Midsummer is Full of Love 2020 (Çin)
    Luo Tian Ran, son derece bağımsız ve güçlü fikirli, kendine değer verme duygusu yüksek bir genç kadındır. Ses sağır olmasına rağmen, müzik endüstrisinde söz yazarı olarak bir sıçrama yapmayı hayal ediyor. Ancak, bir çift arkadaşının talihsiz müdahaleleri nedeniyle evinden taşınmak zorunda kalır. Kader araya girer ve yolu, Jin Ze Yi adında bir pop süperstarı ile kesişir.karşısında şımarık bir velet gibi. Soğuk dış görünüşüne rağmen, aslında gizlice çocuksu ve muhtaçtır. İkili, geçici olarak aynı evde yaşamaya zorlanır. İlk bakışta, kişilikleri çok farklı olduğu için asla göz göze gelmeyecek gibi görünüyorlar. Ancak zamanla Luo Tian Ran, Jin Ze Yi'nin cazibesine yavaş yavaş aşık olur ve bu duygu karşılıklı hale gelir. Bu kesinlikle tuhaf çift arasında aşk çiçek açabilir mi?
    • 2020
    • 45
    • 120
    • 0
    Maiden Holmes 2020 (Çin)
    İncele
    Maiden Holmes 2020 (Çin)
    MS 6. yüzyıldır ve şu anda Doğu Çin olan Qi Krallığı savaş halindeki bir ülkedir. Harika bir genç askeri yetenek olan genç genç prens Pei Yan Zhi, bir işgalci gücü savuşturmak için gönderilir. Cesur bir çaba sarf etmesine rağmen, ordusu nihayetinde pusuya düşürülür ve kesin bir savaşta mağlup edilir. İmparatorluk mahkemesindeki oportünist bir düşman durumdan yararlanarakPei Yan Zhi ordunun başı olarak istifa eder ve tahta geçmek için genç bir itaatkar adayı almayı başarır. Pei Yan Zhi ihanete uğradığını düşünüyor. Entrikanın dibine inmeye yemin eder ve araştırmak için gizli göreve başlar ve tespit edilmeden çalışmasına yardım etmek için sıradan biri gibi davranır. Gerçeği arayışında, Su Ci adında oldukça zeki ve becerikli genç bir kadın dedektifle tanışır. Birlikte yakın bir bağ oluştururlar. Diğer iki zeki genç dedektifle bir araya gelirler ve İmparatorluk Sarayını baltalayan planın ölçeğini keşfetmek için ortak bir teklifte bulunurlar
    • 2020
     • 162
     • 5
     Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, ok.ru, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdanimeizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahibi şirketler videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.